Pierwsze dwa miesiące działania

Dwa miesiące działania za nami. Przez ten czas zainicjowaliśmy dwie duże akcje: Rot.Mistrz – Prześlij dalej!, w ramach której wysłaliśmy już blisko 500 kartek z Witoldem Pileckim, a także Oznacz Pamięć! czyli kompleksowe oznaczanie na mapie Google miejsc pamięci Żołnierzy Wyklętych.

Rot.Mistrz

To jednak nie wszystko. Dzięki wsparciu naszych darczyńców udało nam się zorganizować w Krakowie w dniu 12 maja Urodzinowy koncert dla rotmistrza Pileckiego. Zakupiliśmy też sprzęt do nagrywania, który posłuży uwiecznieniu dawnych pieśni zebranych przez Towarzystwo Michała Archanioła. Piersze nagrania planowane są na lipiec.

Prawdopodobnie w drugiej połowie czerwca odbędzie się plener malarski, którego celem będzie uwiecznienie popadających w ruinę starych domów Ziemii Tarnowskiej. Materiały (farby, terpentyny, płótna) zostały już przez nas zakupione i przekazane młodym artystom.

Dziękujemy wszystkim za wsparcie naszej kulturowej dywersji. Powoli zaczynamy wierzyć, że to co było nieosiągalne i tylko w sferze marzeń, już za jakiś czas będzie w zasięgu ręki. A marzenia mamy naprawdę wielkie – od morza do morza! Zatem dziękujemy wszystkim, którzy wysyłają kartki, zamawiają talie gry karcianej Żołnierze Wyklęci, „płacą” za mp3 ze strony hallmann.art.pl lub po prostu wspierają naszą sprawę nie chcąc nic w zamian. Dywersja trwa dzięki Wam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>