Nowości wydawnicze

Nasza działalność wydawnicza zatacza coraz szersze kręgi. Końcem października ukazały się koszulki z generałem Bułakiem-Bałachowiczem. Dziś światło dzienne ujrzał album Dawida Hallmanna – „Nostalgia”.

buak

Zarówno płytę, jak i koszulki można nabyć w następujący sposób:

1) wpłacić na podane niżej konto przynajmniej 25 (za płytę) / 29 PLN (za koszulkę) + koszt przesyłki (5 PLN płyta / 8 PLN koszulka). Oczywiście można więcej. Zebrane środki zostaną przeznaczone na realizację naszych celów statutowych.

Nr konta: 16 1090 1740 0000 0001 2088 2593 (Bank Zachodni WBK S.A.)

ul. Handlowa 5
43-230 Goczałkowice-Zdrój

Tytułem: Dar na cele statutowe

2) przesłać na maila fundacjatradycji@gmail.com swój adres pocztowy. W przypadku koszulki należy podać rozmiar i kolor. Lepiej to uczynić przed dokonaniem przelewu, bo dany rozmiar/kolor może być niedostępny.

A oto w czym można wybierać:

MĘSKIE
XL: czarny (30 szt.); zielony (5); niebieski (5)
L: czarny (30 szt.); zielony (5); niebieski (5)
M: czarny (5 szt.); zielony (5); niebieski (5)

DAMSKIE
S: zielony (5 szt.)

Płyty można wysłuchać tutaj: