Podsumowanie listopadowej działalności

Piąta edycja gry Tarnów’46, płyta „Nostalgia” oraz podstawy nowej mechaniki karcianki „Żołnierze Wyklęci” – oto owoce listopada. Czas na podsumowanie.

Miesiąc rozpoczęliśmy mocnym uderzeniem. Tarnów’46 wypadł doskonale. Wzięło w nim udział około stu uczestników, nie tylko z Tarnowa, ale również z Krakowa, Rzeszowa, Głogówka, Prudnika, Wrocławia i innych miast.

W połowie listopada z kolei premierę miała płyta Dawida Hallmanna „Nostalgia”. Wpływy z jej sprzedaży zasilą nasze konto i bardzo się przydadzą, bo w nowym roku ruszamy z nowymi działaniami. Po pierwsze planujemy wydać drugą edycję gry „Żołnierze Wyklęci”. Podstawy nowej mechaniki są już gotowe. Teraz czekają nas testy. Cztery rozgrywki za nami, setki jeszcze przed nami. Już dziś wiadomo, że mimo tych samych kart, będzie to zupełnie nowa gra.

W przyszłym roku planujemy również przeprowadzenie na Łotwie trzymiesięcznego projektu, który zakłada wsparcie polskiej edukacji i kultury na tych terenach. Skontaktowaliśmy się już z Centrum Kultury Polskiej w Dyneburgu. Są bardzo zainteresowani tym pomysłem. Obecnie oszacujemy koszty i dopracowujemy plan. Potem pozostanie nam znaleźć środki na to przedsięwzięcie. Dywersja kulturalna trwa!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>